Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-09-29, 09:23


Miasto Łańcut przystąpiło do opracowania dokumentu pn. Strategia Rozwoju Miasta Łańcuta na lata 2021-2027.

Mieszkańcy proszeni są o wypełnienie anonimowej ankiety, która pozwoli określić zasoby, potencjał, szanse rozwoju, a także problemy dotyczące terenów naszego miasta.

Każda przesłana ankieta będzie wykorzystana i pomoże w opracowaniu Strategii.

Poniżej linki do ankiet z prośbą o wypełnienie odpowiedniej:

Ankieta dla Mieszkańców: TUTAJ.
Ankieta dla Przedsiębiorców: TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Miasto nieodpłatnie będzie użyczać kompostowniki mieszkańcom

Rozpoczął się nabór wniosków w Programie użyczania kompostowników na terenie Gminy Miasto Łańcut. Celem akcji jest zachęcenie mieszkańców do efektywnego wykorzystywania odpadów biodegradowalnych powstających w ogrodach i kuchniach.

Czytaj więcej

„Łańcut na planszy” – nowy projekt łańcuckiej MBP

Dofinansowanie na realizację projektu w partnerstwie z Fundacją PZU ph. „Łańcut na planszy” otrzymała łańcucka Miejska Biblioteka Publiczna.

Czytaj więcej

Obchody Roku Św. Jana Pawła II na Słowacji

Rok 2020 został ogłoszony Rokiem św. Jana Pawła II. Powodem wybrania takiego patrona jest m.in. fakt, że w bieżącym roku przypada okrągła, setna rocznica urodzin Świętego.

Czytaj więcej