Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-01-17, 09:33


Zimowe ferie to doskonała okazja na aktywne spędzanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Miejskie jednostki, takie jak Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, przygotowały bogatą ofertę, która z pewnością zaspokoi różnorodne zainteresowania.

Na najmłodszych czekają fascynujące seanse kinowe oraz inspirujące warsztaty kreatywne. Młodzi pasjonaci fotografii mogą rozwijać swoje umiejętności na specjalnych warsztatach z tego zakresu. Natomiast miłośnicy gotowania z pewnością odnajdą satysfakcję podczas warsztatów kulinarnych, gdzie będą mogli odkrywać tajniki kuchni.

Wśród ofert znajdziecie energetyczne kursy tańca, które nie tylko sprawią radość, ale także przyczynią się do rozwijania zdolności artystycznych. Dla tych, którzy szukają większej adrenaliny, oferowane są zajęcia Ju-jitsu, pozwalające rozwijać umiejętności obronne oraz wzmacniać kondycję fizyczną. Ten kto stawia na zdrowy tryb życia, może wziąć udział w różnorodnych zajęciach sportowych. Dla tych, którzy chcą połączyć zabawę z nauką, przygotowano zajęcia edukacyjne z nowymi technologiami.

Wszystkie te propozycje zapewniają nie tylko atrakcyjną rozrywkę, ale także rozwijające się umiejętności. Niech te ferie staną się czasem pełnym pasji, radości i pozytywnej aktywności dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Sprawdź szczegóły oferty już teraz i zapisz się na niezapomniane ferie pełne fascynujących doświadczeń!

Po szczegóły dotyczące zapisów zapraszamy na strony internetowe jednostek. (MDK, MBP, MOSiR, MZ ŁAŃCUT).

Tekst: Sylwia Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

ESKA – Razem przeciw depresji z Miastem Łańcut

Miasto Łańcut dołączyło do programu „ESKA – Razem przeciw depresji”, którego głównym celem jest walka z depresją wśród dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

Podsumowano projekt Dzieje „Starego Zamku” w Łańcucie – zapomniane dziedzictwo [foto]

W ubiegły piątek, Muzeum-Zamek w Łańcucie zorganizowało konferencję prasową podsumowującą pierwszy etap projektu archeologicznego pn. Dzieje „Starego Zamku” w Łańcucie – zapomniane dziedzictwo.

Czytaj więcej

Pierwsza tegoroczna Sesja Rady Miasta Łańcuta już w najbliższy czwartek

18 stycznia o godzinie 15:00 odbędzie się LXIX Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. Poniżej przedstawiamy porządek czwartkowych obrad.

Czytaj więcej