Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Parkomaty nie przyjmą 10 gr

Miejski Zarząd Budynków informuje, że ze względów technicznych, od dnia 15 stycznia 2024 r. w parkomatach zostanie wycofana możliwość wnoszenia opłat za postój pojazdów w strefie płatnego parkowania bilonem o nominale 10 gr. 

Czytaj więcej

Jak zanieczyszczone jest dziś powietrze w Łańcucie?

W Łańcucie znajdują się 4 czujniki, które na bieżąco przesyłają dane dotyczące aktualnego poziomu obecności pyłów zawieszonych w powietrzu. Sprawdźmy jak prezentuje się dziś powietrze w Łańcucie na smogowej mapie Polski.

Czytaj więcej

Ostrzeżenie przed silnym mrozem!

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW – PIB w Krakowie wydało ostrzeżenie przed zjawiskiem jakie może wystąpić na terenie powiatu łańcuckiego: silny mróz.

Czytaj więcej