Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-02-01, 09:48


Poniżej przedstawiamy propozycje zajęć organizowanych w Filii MDK w dzielnicy Podzwierzyniec. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na plakatach.

Komentarze

Anonim pisze:

Polecam

Anonim pisze:

Polecam Zajęcia na plus

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Pokój wyciszenia – pierwsze takie miejsce na terenie Muzeum

W Muzeum-Zamek w Łańcucie, w budynku d. Oranżerii (Centrum Edukacji Tradycji im. Jana Potockiego) powstał pokój wyciszenia, przeznaczony dla osób, które ze względu na swoje szczególne potrzeby wymagają krótkiego wypoczynku i odreagowania napięć. Każdy może z niego skorzystać, bez względu na wiek.

Czytaj więcej

Otwarcie Miejskiej Biblioteki po remoncie

Już w najbliższy poniedziałek (9.01.2023) od godz. 8:00 będzie można odwiedzić mury Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łańcucie przy ul. Moniuszki 2.

Czytaj więcej

Premiera filmu „MEMENTO – ŚLADY ŁAŃCUCKIEJ HISTORII”

W tym roku w naszym mieście obchodzony jest „Łańcucki Rok Historii” w ramach jego obchodów przedstawiamy Państwu reportaż historyczny pt. „MEMENTO- ŚLADY ŁAŃCUCKIEJ HISTORII” autorstwa Telewizji Łańcut.

Czytaj więcej