Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-01-06, 15:46


Już w najbliższy poniedziałek (9.01.2023) od godz. 8:00 będzie można odwiedzić mury Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łańcucie przy ul. Moniuszki 2.

Po ponad roku remontu i działaniach modernizacyjnych zostanie otwarta Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie. Otwarciu nie będą towarzyszyły specjalne wydarzenia. Zostanie ona udostępniona dla mieszkańców, a co najważniejsze czytelników, którzy chcą zapoznać się z jej nowymi funkcjonalnymi pomieszczeniami oraz urządzeniami.

Godziny otwarcia Biblioteki wyglądają następująco:

FOT. MBP ŁAŃCUT

Zapraszamy na otwarcie!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Premiera filmu „MEMENTO – ŚLADY ŁAŃCUCKIEJ HISTORII”

W tym roku w naszym mieście obchodzony jest „Łańcucki Rok Historii” w ramach jego obchodów przedstawiamy Państwu reportaż historyczny pt. „MEMENTO- ŚLADY ŁAŃCUCKIEJ HISTORII” autorstwa Telewizji Łańcut.

Czytaj więcej

Zapowiedź koncertu dobroczynnego „Cudowne Święta”

Kolejne artystyczne wydarzenie już wkrótce zagości na deskach Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej

W grudniu Łaźnie Rzymskie za symboliczną złotówkę

Grudzień i styczeń w Muzeum – Zamku w Łańcucie, to zgodnie z wieloletnią tradycją, czas intensywnych porządków i prac konserwatorskich. W tym roku jednak, mimo zakończenia głównego sezonu turystycznego, otwarte będą wybrane ekspozycje.

Czytaj więcej