Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-12-08, 11:25


Kolejne artystyczne wydarzenie już wkrótce zagości na deskach Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.

18 grudnia o godz. 16:00 w holu MDK odbędzie się kiermasz świąteczny wspierający Wspólnotę „Perełki” z Łańcuta.

Zaraz po kiermaszu, bo o godz. 17:00 rozpocznie się dobroczynny koncert taneczny zespołu Ekrol, który w tym roku zatytułowano „Cudowne Święta”.

Na niedzielne, świąteczne wydarzenie serdecznie zapraszają organizatorzy: Stowarzyszenie Przyjaciół i Absolwentów EKROL-u, Ekrol oraz Miejski Dom Kultury w Łańcucie. Patronat nad koncertem objął Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

W grudniu Łaźnie Rzymskie za symboliczną złotówkę

Grudzień i styczeń w Muzeum – Zamku w Łańcucie, to zgodnie z wieloletnią tradycją, czas intensywnych porządków i prac konserwatorskich. W tym roku jednak, mimo zakończenia głównego sezonu turystycznego, otwarte będą wybrane ekspozycje.

Czytaj więcej

„Łańcucka Resursa Kultury Pamięci” o wspomnieniach Jerzego Potockiego

Muzeum-Zamek w Łańcucie zaprasza w piątek 2 grudnia na XVI spotkanie „Łańcuckiej Resursy Kultury Pamięci”. W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane pamiętniki Jerzego Potockiego – pułkownika Wojska Polskiego, ziemianina, senatora II RP i dyplomaty. Spotkanie poprowadzi Piotr Jegliński – dyrektor Wydawnictwa Editions Spotkania.

Czytaj więcej

„Zemsta” w Miejskim Domu Kultury

Po kilku miesiącach intensywnych przygotowań, działający przy Miejskim Domu Kultury w Łańcucie Teatr Nowa Lutnia, w piątkowy wieczór zaprezentował „Zemstę” Aleksandra Fredry, w reżyserii Elżbiety Winiarskiej.

Czytaj więcej