Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-08-03, 15:00


Jak wiadomo start 5 etapu 79 Tour de Pologne w naszym mieście wywołał duże zainteresowanie oraz zaangażowanie kibiców.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądało to wydarzenie w obiektywie Edwarda Sońskiego, to zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wspólna konferencja Miasta Łańcut oraz Rawlplug Sokół Łańcut

1 sierpnia w Urzędzie Miasta Łańcuta odbyła się wspólna konferencja Miasta Łańcuta oraz Rawlplug Sokół Łańcut, podczas której nastapiło oficjalne potwierdzenie obecności łańcuckiej drużyny w Energa Basket Lidze.

Czytaj więcej

Piknik sportowo – rekreacyjny

W minioną niedzielę łańcucianie mogli bawić się podczas pikniku na terenie basenu otwartego.

Czytaj więcej

Monster Truck Show w Łańcucie

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na pokaz!

Czytaj więcej