Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-08-01, 14:00


1 sierpnia w Urzędzie Miasta Łańcuta odbyła się wspólna konferencja Miasta Łańcuta oraz Rawlplug Sokół Łańcut, podczas której nastapiło oficjalne potwierdzenie obecności łańcuckiej drużyny w Energa Basket Lidze.

Podczas spotkania Prezes Zarządu- Wojciech Mazur po krótce opisał sytuację klubu oraz perspektywę transferową.

Burmistrz Miasta- Rafał Kumek przedstawił aspekty przygotowania klub do najwyższych rozgrywek, w których to miasto wspomogło klub.

Zapraszamy na relację z tego wydarzenia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Piknik sportowo – rekreacyjny

W minioną niedzielę łańcucianie mogli bawić się podczas pikniku na terenie basenu otwartego.

Czytaj więcej

Monster Truck Show w Łańcucie

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na pokaz!

Czytaj więcej

Trwają zapisy na 7. Łańcucką Piątkę

W tym roku po raz siódmy zawodnicy pobiegną w wyścigu o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta. Trasa o długości 5 km przebiegnie alejkami Parku Zamkowego oraz deptakiem „Trakt Honorowych Obywateli Miasta Łańcuta” koło Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Czytaj więcej