Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-07-26, 12:23


W minioną niedzielę łańcucianie mogli bawić się podczas pikniku na terenie basenu otwartego.

Organizatorzy imprezy czyli MDK i MOSiR w Łańcucie przygotowali specjalne atrakcje.

Miłośnicy sportu mogli wziąć udział w zawodach tenisa stołowego, siatkówki plażowej lub beach soccera, a także spróbować swoich sił w rywalizacji pływackiej.

Dzieci natomiast mogły skorzystać z dmuchańców czy zajęć z animatorką.

Zapraszamy na nasz skrót z tego wydarzenia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Monster Truck Show w Łańcucie

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na pokaz!

Czytaj więcej

Trwają zapisy na 7. Łańcucką Piątkę

W tym roku po raz siódmy zawodnicy pobiegną w wyścigu o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta. Trasa o długości 5 km przebiegnie alejkami Parku Zamkowego oraz deptakiem „Trakt Honorowych Obywateli Miasta Łańcuta” koło Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Czytaj więcej

Stalowe dziewczyny na Mistrzostwach Polski w piłce nożnej

W Zamościu właśnie trwa turniej dziewcząt pn. „Mała Piłkarska Kadra Czeka”. Są to Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej, na które zakwalifikowały się młode piłkarki do lat 13 z łańcuckiej Szkółki Piłkarskiej Stal. Zawody mają trwać do jutra- 13 czerwca.

Czytaj więcej