Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-07-12, 10:56


W Zamościu właśnie trwa turniej dziewcząt pn. „Mała Piłkarska Kadra Czeka”. Są to Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej, na które zakwalifikowały się młode piłkarki do lat 13 z łańcuckiej Szkółki Piłkarskiej Stal. Zawody mają trwać do jutra- 13 czerwca.

W eliminacjach z poprzedniego dnia, stalowe dziewczyny zagwarantowały sobie dwoma remisami i wygraną- 7-0 z drużyną Koperki Puck z województwa pomorskiego – walkę o jak najlepszy wynik w pierwszej 6.

Rozstrzygające starcia z UKS Katowice i SMS Korzęciń łańcuckie piłkarki
rozegrają już dzisiaj.

12 osobową drużynę w składzie: Anastazja Dec, Zuza Golec, Kamila Wodzińska, Aniela Sowa, Nadia Marko, Lena Sopel, Alisa Kunysz, Patrycja Lęcznar, Maja Wodzińska, Maja Sobek, Laura Łętek, Milena Mączka przygotowali trenerzy: Sławomir Sopel i Marcin Marko.

Całej drużynie gratulujemy bardzo dobrej postawy w całym turnieju!

Źródło: Szkółka Piłkarska Stal Łańcut – sekcja dziewcząt
Tekst: Anna Szylar

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Iskierka i Gracja już wkrótce na Mistrzostwach Europy

Iskierka i Gracja to grupy taneczne reprezentujące nasze miasto Łańcut. Działające już od kilkudziesięciu lat zespoły, pod kierownictwem profesjonalnych instruktorów rozwijają swoje talenty, które później przekuwane są w ogólnopolskie sukcesy. To właśnie już jutro czeka ich coś więcej!

Czytaj więcej

IX Karpiowy Turniej Miast: Łańcut znowu przoduje

Podczas gdy Łańcucianie bawili się na Dniach Miasta Łańcuta, od 23 do 26 czerwca reprezentanci naszego miasta wzięli udział w IX edycji Karpiowego Turnieju Miast. Tym razem zawody zostały zorganizowane na łowisku Extra Carp w Radymnie.

Czytaj więcej

Karol Budziwół ze złotym medalem

W dniu 18 czerwca br. w Puławach odbyły się zawody Puchar Polski w Trójboju Siłowym będące jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata juniorów do lat 18 i 23 w Stambule, a także weteranów w St. Johns.

Czytaj więcej