Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-24, 10:17


W dniu 18 czerwca br. w Puławach odbyły się zawody Puchar Polski w Trójboju Siłowym będące jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata juniorów do lat 18 i 23 w Stambule, a także weteranów w St. Johns.

Na podium stanął reprezentant klubu LUKS Zieloni Łańcut Karol Budziwół, który zajął pierwsze miejsce w kategorii wagowej do 83 kg w grupie wiekowej seniorów, uzyskując wynik 645 kg.

Gratulujemy Karolowi oraz trenerowi!

Wydarzenie współorganizowane było przez Stowarzyszenie „Sportowe Puławy”.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

XXIV Międzynarodowy Turniej Judo: dwa medale wracają do Łańcuta

Sobota, 18 czerwca, to dla łańcuckich sportowców judo ważny dzień. To właśnie wtedy odbył się XXIV Międzynarodowy Turniej Judo w Bochni, w którym wzięło udział aż 407 zawodników z pięciu krajów: Czech, Litwy, Słowacji, Ukrainy i Polski.

Czytaj więcej

Wyścig dla pokoju, czyli 79. Tour de Pologne

W Kielcach, 30 lipca, rozpocznie się 79. Tour de Pologne UCI World Tour. Kolarze ze światowej czołówki, których trasa będzie składała się z siedmiu wymagających i widowiskowych etapów, przemierzą na polskich drogach ponad 1200 km. Wielki finał odbędzie się tradycyjnie na krakowskich Błoniach.

Czytaj więcej

Kiedy otwarcie basenu przy ul. Składowej?

Trwają ostatnie prace przed rozpoczęciem sezonu. Na kiedy zaplanowano otwarcie basenu i ile zapłacimy za wstęp? Na te pytania i inne odpowiada wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie Adam Onyszczuk. Zapraszamy na krótki materiał.

Czytaj więcej