Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-15, 11:28


Trwają ostatnie prace przed rozpoczęciem sezonu. Na kiedy zaplanowano otwarcie basenu i ile zapłacimy za wstęp? Na te pytania i inne odpowiada wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie Adam Onyszczuk. Zapraszamy na krótki materiał.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Żeńska sekcja SPEC Stali Łańcut z 5 miejscem w Polsce w kat. U10

Od 12 czerwca w Warszawie rozgrywany był finał XXII edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Jako reprezentantki województwa podkarpackiego wystąpiły dziewczynki ze szkółki piłkarskiej Stali Łańcut.

Czytaj więcej

SPEC Stal Łańcut pokonuje Sokół Kamień na własnym boisku

To był już ostatni mecz przy ul. Traugutta 11 w rundzie wiosennej IV Ligi Podkarpackiej. Stalowcy zawalczyli o cenne punkty z drużyną z Kamienia.

Czytaj więcej

Dziewczynki z łańcuckiej Stali ze zwycięstwem w województwie

Podczas finału wojewódzkiego turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w Stalowej Woli łańcuckie piłkarki grające w kat. U10 pokazały swoją wartość odnosząc cenne zwycięstwo.

Czytaj więcej