Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-10-09, 14:04


Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW – PIB w Krakowie ostrzega powiat łańcucki przed gęstą mgłą.

Zjawisko: gęsta mgła
Stopień zagrożenia: 1 (w skali 3 stopniowej)
Ważność: od godziny 21:00 dnia 09.10.2023 r. do godz. 9:30 dnia 10.10.2023 r.
Obszar: powiat łańcucki
Przebieg: Prognozuje się gęstą mgłę miejscami ograniczającą widzialność od
100m do 200m.
Prawdopodobieństwo wystąpienia: 80 %.

Mieszkańcy powiatu łańcuckiego są informowani o wystąpieniu gęstej mgły, która może znacząco ograniczyć widoczność na drogach i utrudnić podróżowanie. Prosimy o zachowanie ostrożności, korzystanie z odpowiedniego oświetlenia oraz dostosowanie prędkości do warunków pogodowych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sprawozdanie z LXIII Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

W dniu 29 września br. odbyła się LXIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 12 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z posiedzenia.

Czytaj więcej

Przerwa w dostawie prądu!

Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Poniżej znajduje się informacja gdzie i w jakich godzinach nastąpi wyłączenie.

Czytaj więcej

Dziś Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Łańcuta

LXIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji odbędzie się dziś, tj. 29 września 2023 roku o godzinie 15:00. Poniżej przedstawiamy porządek obrad.

Czytaj więcej