Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-10-23, 11:44


W sobotę, 21 października 2023 roku, hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie gościła trzy drużyny siatkarskie: PHU Sarzyna, Handlopex Rzeszów i Sawa Polonez Łańcut.

Tegoroczny IV Memoriał Pawła Dołęgi w Siatkówce Mężczyzn przyniósł wiele emocji i dobrej gry. Trzy drużyny, które stanęły do rywalizacji, prezentowały się w świetnej formie, co przyczyniło się do stworzenia niesamowitej atmosfery.

Zwycięzcą IV Memoriału Pawła Dołęgi okazała się drużyna Handlopex Rzeszów. To oni sięgnęli po główne trofeum i zasłużenie zdobyli tytuł mistrza tegorocznych zmagań. Ich gra była widowiskowa, pełna determinacji i skuteczności, co zaowocowało zwycięstwem.

Na drugim miejscu uplasowała się ekipa PHU Sarzyna. To zespół, który także dał popis w siatkówce, jednak tym razem musieli uznać wyższość Handlopexu Rzeszów.

Na trzecim miejscu podium stanęli zawodnicy drużyny Sawa Polonez Łańcut. Choć nie sięgnęli po główne trofeum, to ich zaangażowanie i umiejętności sportowe zasługują na uznanie.

Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został uznany Patryk Banaś z drużyny Handlopex Rzeszów. Jego indywidualne występy i umiejętności były nie do przejścia dla przeciwników, co sprawiło, że odebrał zasłużone wyróżnienie.

Na zakończenie emocjonujących zmagań, wszystkie zespoły odebrały puchary oraz dyplomy. Nagrody wręczyli Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek, współorganizator memoriału Adam Zebzda, oraz zastępca Dyrektora MOSiR Adam Onyszczuk.

IV Memoriał Pawła Dołęgi w Siatkówce Mężczyzn to nie tylko sportowe emocje, ale także hołd dla pamięci Pawła Dołęgi, który z pasją i zaangażowaniem przyczyniał się do rozwoju siatkówki w regionie. Dzięki temu wydarzeniu, jego duch i idea fair play żyją dalej.

Tekst: Sylwia Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Stadion miejski: ciąg dalszy rozbudowy [wideo]

Stadion Miejski w Łańcucie przygotowuje się do kolejnego etapu modernizacji, który ma na celu podniesienie standardów i komfortu dla kibiców oraz sportowców.

Czytaj więcej

Mistrzostwa Łańcuta Szkół Średnich w Piłce Nożnej: ZST zwycięzcą turnieju

27 września 2023 r. na boisku „orlik” Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbyły się Mistrzostwa Łańcuta Szkół Średnich w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta. To wydarzenie, które zgromadziło wielu młodych piłkarzy i pasjonatów sportu, było okazją do rywalizacji i prezentacji piłkarskiego talentu wśród uczniów szkół średnich miasta.

Czytaj więcej

W niedzielę Galiczanka Lwów zagra w Łańcucie [wideo]

11 września odbył się otwarty trening klubu piłki ręcznej kobiet Galiczanka w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łańcucie. Ukraińska drużyna swój pierwszy mecz rozegra już w najbliższą niedzielę 17 września.

Czytaj więcej