Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-10-06, 08:41


2 października w Wieliczce odbył się Międzynarodowy Turniej Judo – JUDO SALT CUP WIELICZKA 2021. W starciu nie zabrakło łańcuckich zawodników.

To już druga edycja Międzynarodowego Turnieju Judo w Wieliczce organizowanego przez wielicki klub UKS JUDO KING WIELICZKA. W zawodach wystartowało 530 zawodników z 36 klubów (Polska, Słowacja, Czechy, Rumunia oraz Bośnia i Hercegowina).

Jak informuje nas trener łańcuckich zawodników, turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a start zawodników z Łańcuta zaowocował trzema medalami. Złoty medal zdobył Przemysław Lew i Adam Dębski. Srebrny natomiast Szczepan Filip.

Gorące gratulacje dla zawodników!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Znamy zwycięzców III Memoriału im. Sławomira Nogi i Mariusza Urbańskiego!

W minioną sobotę, na stadionie miejskim w Łańcucie został rozegrany turniej oldboyów, w ramach III edycji Memoriału im. Sławomira Nogi i Mariusza Urbańskiego.

Czytaj więcej

Siostry Blajer na podium!

W dniach 17-19.09.2021 roku w Skierniewicach odbyły się IX Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym – eliminacje do Mistrzostw Świata Juniorów TSK w Szwecji.

Czytaj więcej

Srebrny medal dla Adama Dębskiego

W dniach 4-5 września w Krakowie odbył się Międzynarodowy Turniej Judo Cracow Judo Open 2021.

Czytaj więcej