Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-15, 08:40


Już jutro Koło Liryczne Wena zaprasza na swój kolejny wieczór poetycko-muzyczny „Nie opuszczaj nas”.

Spotkanie z członkami Koła odbędzie się w ramach Łańcuckiej Jesieni Kulturalnej, 16 października o godz. 18:00 w holu Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.

W poezji wystąpią: Kazimiera Kozuń, Iwona Jaworska, Krzysztof Puchała, Adam Opałka, natomiast w piosence: Wojciech Strzępka i Urszula Opałka.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu, przygotowano transmisję na żywo.

Link do transmisji: http://kamery.mat-sat.pl/ – klikając na zakładkę „BliskaTV”.

plakat na wydarzenie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„Łańcucian drogi do Niepodległości” w MBP

Od 19 października do 30 listopada 2020 r. w sali wystawowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łańcucie dostępna będzie wystawa zatytułowana „Łańcucian drogi do Niepodległości”.

Czytaj więcej

W Galerii MDK można obejrzeć „Plastykowe ludziki”

„Plastykowe ludziki” to tytuł wystawy kilkudziesięciu prac, których autorami są absolwenci Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. Wernisaż odbył się w miniony piątek w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej

Łańcucka Jesień Kulturalna 2020 – sprawdź program

Miejski Dom Kultury w Łańcucie zaprasza do uczestnictwa w wystawach, koncertach i spektaklach organizowanych w ramach Łańcuckiej Jesieni Kulturalnej 2020.

Czytaj więcej