Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-07, 14:35


„Plastykowe ludziki” to tytuł wystawy kilkudziesięciu prac, których autorami są absolwenci Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. Wernisaż odbył się w miniony piątek w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.

Do 22 października br. w Galerii Miejskiego Domu Kultury można oglądać wystawę zatytułowaną „Plastykowe ludziki”. Pomysłodawcą i koordynatorem „Projektu artystyczno-integracyjnego – Plastykowe ludziki” jest Marek Olszyński.

Uroczystego otwarcia wystawy dokonali w ubiegły piątek zastępca burmistrza Michał Mglej, kierownik artystyczny MDK Adam Opałka, a także kurator wystawy Dariusz Gamracy.

Wystawa składa się z kilkudziesięciu prac, których autorami są absolwenci Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. To m.in. grafiki, obrazy olejne, akwarele, rzeźby gipsowe i drewniane, ceramika.

Uroczysty wernisaż, na który przybyli autorzy prac, jak również znajomi i przyjaciele, uświetnił występ wokalny Marceliny Gamracy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Za nami projekcja filmu „Piłsudski”

W dniu wczorajszym na ekranie w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie wyświetlony został film pt. „Piłsudski” w reżyserii Michała Rosy.

Czytaj więcej

„Piłsudski” – trwa seans dla ósmoklasistów

Od godziny 10:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie trwa projekcja filmu „Piłsudski”.

Czytaj więcej

Premiera filmu „Papa Georgiou”

Miejski Dom Kultury w Łańcucie zaprasza na premierę filmu „Papa Georgiou”.

Czytaj więcej