Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-08, 09:13


Od 19 października do 30 listopada 2020 r. w sali wystawowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łańcucie dostępna będzie wystawa zatytułowana „Łańcucian drogi do Niepodległości”.

Projekt „Łańcucian drogi do Niepodległości” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Wystawa skoncentrowana będzie na czterech wątkach historycznych: powstanie narodowe, I wojna światowa, okoliczności odzyskania niepodległości oraz wojna polsko-bolszewicka z kluczowym etapem Bitwy Warszawskiej.

Wystawa czynna będzie w godzinach pracy Biblioteki.

Plakat wystawy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

W Galerii MDK można obejrzeć „Plastykowe ludziki”

„Plastykowe ludziki” to tytuł wystawy kilkudziesięciu prac, których autorami są absolwenci Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. Wernisaż odbył się w miniony piątek w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej

Łańcucka Jesień Kulturalna 2020 – sprawdź program

Miejski Dom Kultury w Łańcucie zaprasza do uczestnictwa w wystawach, koncertach i spektaklach organizowanych w ramach Łańcuckiej Jesieni Kulturalnej 2020.

Czytaj więcej

Za nami projekcja filmu „Piłsudski”

W dniu wczorajszym na ekranie w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie wyświetlony został film pt. „Piłsudski” w reżyserii Michała Rosy.

Czytaj więcej