Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-10-13, 10:18


Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli nowego wydania Łańcuckiego Biuletynu Miejskiego! Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem najciekawszych wydarzeń z życia naszego miasta.

A w nim znajdziecie m.in. tematy takie jak: Łańcucki Rok Muzyki, Miejski Proces Legislacyjny, inwestycje 2019-2021, Łańcut w Budowie, Pomoc żywnościowa dla mieszkańców Łańcuta, a także podsumowanie sportowych i kulturalnych imprez.

Łańcucki Biuletyn Miejski w wersji on-line dostępny TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Uroczysta inauguracja kolejnego roku akademickiego w łańcuckim UTW

7 października po raz kolejny spotkali się słuchacze Stowarzyszenia Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku podczas uroczystej inauguracji kolejnego roku akademickiego.

Czytaj więcej

Jesienny Łańcut w obiektywie

Jesień zawitała do naszego miasta już jakiś czas temu, więc wszyscy możemy bacznie obserowować jak jej uroki upiększają nasze miasto.

Czytaj więcej

System citylight w Łańcucie

Od jakiegoś czasu mieszkańcy Łańcuta mogą obserwować nowoczesne ekrany multimedialne w przestrzeni miejskiej.

Czytaj więcej