Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-11-12, 10:56


Konrad Baum- lider zespołu „DOC.”, który przez kilka lat pracował w łańcuckim szpitalu, już dzisiaj zawalczy o udział w finale 13 edycji programu The Voice of Poland.

Tuż przed półfinałowym starciem udało nam się zadać kilka pytań półfinaliście talent show.

Julia Kułak: W poprzednich latach brał Pan już udział w programach typu talent show. Dlaczego teraz zdecydował się Pan na udział w programie The Voice od Poland?

Konrad Baum: Sam jako wokalista startowałem w kilku programach lata temu. Teraz chciałem wypromować zespół, pokazać go szerszej publiczności i także udowodnić sobie, że 20 lat grania mojego jest coś warte. Wiedziałem, iż jest mi to potrzebne, poczułem, że spróbuję ten ostatni raz.

JK: Czy idąc do programu, mając na uwadze swoje poprzednie doświadczenie z występami w TV miał Pan jakieś plany i złożenia wobec swojego udziału w The Voice od Poland?

KB: Moim założeniem było odwrócenie jednego fotela i pokazanie siebie oraz zespołu. Cały czas nie mogę uwierzyć, że to zaszło tak daleko i jestem w półfinale.

JK: Czy w swojej codziennej pracy zauważa Pan zainteresowanie Pana osobą wywołane udziałem w programie?

KB: Zainteresowanie jest na pewno zauważalne Bo „voice” ma kilkumilionową oglądalność. Bardzo dużo ludzi zaczepia mnie na ulicy i życzy powodzenia, co jest bardzo miłe i daje motywację do kolejnych występów. To w końcu publiczność zdecyduje później tak naprawdę kogo chce słuchać i oglądać na scenach. Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie.

JK: Jeśli może Pan uchylić rąbka tajemnicy – czego możemy się spodziewać z Pana strony w półfinale? Dobra zabawa czy zdeterminowana walka o finał?

KB: W półfinale zaśpiewam własny singiel, co jest dla mnie najlepszą nagrodą. Dla siebie samego już jestem wygrany, a ten program to przygoda życia i tak go traktuję – chcę się cieszyć każdą spędzoną w nim chwilą.

Singiel, który już dzisiaj Konrad Baum zaśpiewa w programie można posłuchać poniżej.

Podczas dzisiejszego występu można oddać swoje głosy na Konrada Bauma wysyłając SMS o treści 9 na numer 7350.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Obchody 11 listopada w Łańcucie – program

W piątek, 11 listopada, przypada 104. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Łańcut szykuje się do obchodów, z tej okazji odbędzie się koncert, msza i inne wydarzenia. Sprawdź program tegorocznych uroczystości.

Czytaj więcej

Wsparcie dla osób bezdomnych w okresie zimowym

Niskie temperatury, opady śniegu, czy silne wiatry stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia osób bezdomnych. Pomimo to, takie osoby mogą liczyć na pomoc miasta i organizacji takich jak Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łańcucie oraz Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło w Łańcucie.

Czytaj więcej

Ważna informacja o sprzedaży węgla

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 27 października 2022 roku o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych /Dz.U 2022 r. poz. 2236/ od 7 listopada w Urzędzie Miasta Łańcuta, przy ul. Plac Sobieskiego 18, mieszkańcy miasta będą mogli składać wnioski o preferencyjny zakup węgla.

Czytaj więcej