Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-05-18, 11:10


W dniu 15 maja w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbył się ‘’Koncert dla Wolności’’. Organizatorami wydarzenia byli Miasto Łańcut oraz Przedszkole Miejskie nr 1.

Podczas koncertu można było zobaczyć występy dzieci z przedszkola w Humaniu, Iskierki, Rytmu oraz Przedszkola Miejskiego nr 1 w Łańcucie.

Poprzez uczestnictwo w koncercie, dzieci miały okazję pokazać swoje indywidualne oraz grupowe talenty. Głównym celem koncertu było pokazanie, że współpraca między przedszkolami to nie tylko wymiana doświadczeń pedagogicznych, ale także możliwość wzajemnego poznania się i budowania przyjaźni między dziećmi, np. poprzez taniec i muzykę.

Cudownie było zobaczyć i poczuć scenę pełną żywej kultury ukraińsko-polskiej. To wielka radość! Było wspaniale! Emocje na długo pozostaną w naszych sercach – mówią pedagodzy z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Łańcucie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. 

Fot. Karolina Rybak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Spotkanie autorskie z Jakubem Zającem

Od 8 do 12 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie obchodzono XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W jego ramach odbyło się wiele ciekawych inicjatyw skierowanych dla czytelników.

Czytaj więcej

Wymiana książek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie

Czytelnia Zbiorów Regionalnych, działająca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie zachęca swoich czytelników do odświeżenia książkowych regałów i wymiany na inne pozycje.

Czytaj więcej

Od piątku do niedzieli wstęp do Zamku w Łańcucie za 1 zł

„Muzeum – Zamek w Łańcucie: odkryj domowe oblicze zamkowego życia i
zobacz ordynackie spa z początku XX w.” to tytuł pod jakim w łańcucie będą się odbywać tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Czytaj więcej