Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-02-28, 13:36


Filia Miejskiego Domu Kultury na Podzwierzyńcu zaprasza na koncert akustyczny w wykonaniu Mateusza Guzorczuka. Sprzedaż biletów ruszy 1 marca. Więcej szczegółów poniżej.

Mateusz Guzorczuk – młody artysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów. Od lat tworzy własną muzykę. Jednym z najważniejszych utworów artysty
jest „Trasa”, do którego powstał teledysk.

Jak zapewnia nas organizator: udając się na jego koncert nie spotkamy tego, co serwują tradycyjne stacje radiowe. Muzyka Mateusza pobudza oraz wzrusza. Zapraszamy w sentymentalną podróż do źródeł klasycznego rocka.

Koncert odbędzie się 18 marca, w sali widowiskowej Filii MDK Podzwierzyniec. Bilety w cenie 10 zł w sprzedaży już od 1 marca, w godz. 10:00 – 18:00.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 795 163 029.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wit Karol Wojtowicz rezygnuje z funkcji Dyrektora Muzeum – Zamek w Łańcucie

Wczoraj Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego poinformowało o zmianie na stanowisku Dyrektora Muzeum – Zamek w Łańcucie.

Czytaj więcej

Wacław Mac- łańcucki artysta pracujący z drewnem

Od minionego piątku w przestrzeni Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie można oglądać prace rodziny Mac, która to zajmuje się sztuką intarsji.

Czytaj więcej

Wręczono statuetki Animatora i Sponsora Kultury

Co roku Miejski Dom Kultury w Łańcucie przyznaje nagrody za szczególną działalność na rzecz kultury oraz wspieranie finansowe różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych organizowanych w mieście. Okazją do tego jest uroczysta gala wręczenia statuetek. W tym roku laureatkami zostały Joanna Kluz – „Animator Kultury 2023” oraz Edyta Szczęch-Jajuga – „Sponsor Kultury 2023”.

Czytaj więcej