Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-02-06, 17:18


Od minionego piątku w przestrzeni Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie można oglądać prace rodziny Mac, która to zajmuje się sztuką intarsji.

3 lutego na Galerii Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie o godz. 18:00 odbył się wernisaż prac drewnianych wykonanych za pomocą technik: intarsji, inkrustacji oraz resin art.

Podczas tego wydarzenia obecni byli przedstawiciele władz lokalnych oraz wielu zainteresowanych sztuką wykonywaną przez: Pana Wacława, Panią Agnieszkę i Pana Dariusza.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 3 marca br.

Krótka relacja z wernisażu jest dostępna poniżej.

Zapraszamy również na krótki film o historii pasji Pana Wacława.

Tekst i wideo: Julia Kułak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sztuka w drewnie- czyli wernisaż intarsji

Już dzisiaj (3.02.2023), o godz. 18:00 w Galerii MDK nastąpi otwarcie wystawy pn. „Malowanie, dekorowanie drewnem” autorstwa Wacława Maca oraz jego dzieci: Agnieszki i Dariusza.

Czytaj więcej

Retransmisja recitalu mistrzowskiego Elżbiety Stefańskiej

26 stycznia Miejski Dom Kultury w Łańcucie wypełniły dźwięki utworów największych kompozytorów, w aranżacji klawesynowej.

Czytaj więcej

Filia MDK Podzwierzyniec zaprasza na zajęcia

Poniżej przedstawiamy propozycje zajęć organizowanych w Filii MDK w dzielnicy Podzwierzyniec. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na plakatach.

Czytaj więcej