Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-02-03, 12:20


Już dzisiaj (3.02.2023), o godz. 18:00 w Galerii MDK nastąpi otwarcie wystawy pn. „Malowanie, dekorowanie drewnem” autorstwa Wacława Maca oraz jego dzieci: Agnieszki i Dariusza.

Podczas tego wydarzenia uczestnikom zostanie przybliżona drewniana sztuka użytkowa, zwaną intarsją.

Prezentowana w przestrzeni MDK ekspozycja składa się z dziesiątek prac wykonanymi różnymi technikami, zarówno przez Pana Wacława, jak i jego dzieci.

Wystawa pozostanie do dyspozycji mieszkańców do 3.03.2023.

FOT. MDK ŁAŃCUT

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Retransmisja recitalu mistrzowskiego Elżbiety Stefańskiej

26 stycznia Miejski Dom Kultury w Łańcucie wypełniły dźwięki utworów największych kompozytorów, w aranżacji klawesynowej.

Czytaj więcej

Filia MDK Podzwierzyniec zaprasza na zajęcia

Poniżej przedstawiamy propozycje zajęć organizowanych w Filii MDK w dzielnicy Podzwierzyniec. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na plakatach.

Czytaj więcej

Pokój wyciszenia – pierwsze takie miejsce na terenie Muzeum

W Muzeum-Zamek w Łańcucie, w budynku d. Oranżerii (Centrum Edukacji Tradycji im. Jana Potockiego) powstał pokój wyciszenia, przeznaczony dla osób, które ze względu na swoje szczególne potrzeby wymagają krótkiego wypoczynku i odreagowania napięć. Każdy może z niego skorzystać, bez względu na wiek.

Czytaj więcej