Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-03-06, 10:29


Zapraszamy na retransmisje z poszczególnych paneli dyskusyjnych, które odbyły się 29 lutego w ramach Kongresu Idee dla Miasta.

Panel o historii, z udziałem: Joanny Kluz i Jarosława Giemzy z Muzeum-Zamku w Łańcucie oraz Krzysztofa Puziewicza ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. 10 Pułku Strzelców Konnych w Łańcucie.

Panel o nowej perspektywie środków UE, z udziałem: kierownictwa Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego, a także Wydziałów Pozyskiwania Funduszy Urzędu Miasta Rzeszowa oraz Urzędu Miasta Łańcuta.

Panel o nowych technologiach w samorządach, z udziałem: przedstawicieli firm z branży: KNET Services i Clevertouch Polska oraz sekretarza Miasta Łańcuta Jarosława Reczka.

Panel podsumowujący dotyczący roli Łańcuta w rozwoju regionu, z udziałem: prof. Zbigniewa Ćwiąkalskiego (m.in. byłego ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego), Pani Wojewody Podkarpackiej Teresy Kubas-Hul oraz Burmistrza Miasta Łańcuta Rafała Kumka.

Prowadzącym poszczególne panele dyskusyjne był Michał Mac – Kierownik Wydziału Sportu, Promocji i Turystyki UM Łańcut.

Organizatorem Kongresu Idee dla Miasta był Wydział Sportu, Promocji i Turystyki UM w Łańcucie. Transmisja na żywo była przeprowadzona dzięki współpracy Telewizji Łańcut oraz firmy Mat-Sat.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wręczono statuetki „Zasłużony dla Miasta Łańcuta” [retransmisja]

W dniu 29 lutego 2024 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie odbyło się uroczyste wręczenie statuetek „Zasłużony dla Miasta Łańcuta”. Te zaszczytne odznaczenia otrzymali: Krzysztof Szczepaniak, Edward Soński, Stowarzyszenie Łańcucki Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz firma Browar Łańcut.

Czytaj więcej

Kongres IDEE DLA MIASTA – zapowiedź

Przypomnijmy, że już 29 lutego od godziny 12:00 rozpoczną się panele dyskusyjne w ramach kongresu IDEE DLA MIASTA. Poniżej szczegóły wydarzenia.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z LXXI Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

W dniu 23 lutego odbyło się posiedzenie Rady Miasta Łańcuta. W piątkowych obradach uczestniczyło 11 Radnych.

Czytaj więcej