Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-10-09, 07:29


Już 12.10.2023 r. (czwartek) o godz. 18:00 w galerii Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie macie niepowtarzalną okazję wziąć udział w debacie, do której zaprosiliśmy przedstawicieli wszystkich komitetów wyborczych z naszego okręgu w nadchodzących wielkimi krokami wyborach.

Uczestnicząc w debacie, możecie na żywo posłuchać jak radzą sobie w ogniu pytań zadawanych przez prowadzącego Michała Maca.

UWAGA. Po zakończeniu spotkania wszystkie osoby na widowni będą mogły wziąć udział w naszych lokalnych prawyborach i zagłosować na zwycięzcę debaty. Wyniki tej sondy podamy tego samego dnia na naszym profilu TV Łańcut.

To ostatnia okazja, aby spotkać się w takim zestawieniu z osobami, które realnie zawalczą o miejsce w Sejmie RP.

Uczestnicy:

  • Adam Dziedzic – nr 1 na liście KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni
  • Patrycja Pawlak-Kamińska – nr 2 na liście KW Nowa Lewica
  • Kazimierz Gołojuch – nr 12 na liście KW Prawo i Sprawiedliwość
  • Tomasz Buczek – nr 2 na liście KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
  • Paweł Kowal – nr 1 na liście KKW Koalicja Obywatelska  PO .N IPL Zieloni
  • Jarosław Drozdowicz – nr 3 na liście KW Bezpartyjni Samorządowcy
Miasto Łańcut

Podczas debaty będzie prowadzona również transmisja na żywo. Link podajemy poniżej:

https://kamery.mat-sat.pl/pl/kamery/lancut-news

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sprawozdanie z LXIII Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

W dniu 29 września br. odbyła się LXIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 12 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z posiedzenia.

Czytaj więcej

Przerwa w dostawie prądu!

Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Poniżej znajduje się informacja gdzie i w jakich godzinach nastąpi wyłączenie.

Czytaj więcej

Dziś Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Łańcuta

LXIII Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji odbędzie się dziś, tj. 29 września 2023 roku o godzinie 15:00. Poniżej przedstawiamy porządek obrad.

Czytaj więcej