Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-09-14, 14:27


9 września w Starostwie Powiatowym w Łańcucie podpisano umowę pomiędzy Powiatem Łańcuckim a Województwem Podkarpackim.

Umowa dotyczy wsparcia finansowego łańcuckiego DPS-u w kwocie 370 tys. złotych.

Głównym przeznaczeniem grantu jest wsparcie osób pracujących z pensjonariuszami domów pomocy społecznej w tym mieszkańców oraz polepszenie sytuacji w związku z pandemią.


Umowę podpisali dyrektor Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie oraz dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie, przy udziale wicemarszałka województwa podkarpackiego oraz wicestarosty łańcuckiego.

Grant nie wymaga wkładu własnego Powiatu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Skazani szyją maseczki dla Łańcuta

W Urzędzie Miasta, 15 lipca przekazano maseczki ochronne wyprodukowane w Zakładzie Karnym w Rzeszowie w ramach akcji #ResortSprawiedliwościPomaga.

Czytaj więcej

Nowy plac zabaw przy ul. Kąty w Łańcucie

27 czerwca dokonano uroczystego otwarcia nowego placu zabaw.

Czytaj więcej

1 sierpnia zabrzmią syreny

W sobotę 1 sierpnia, w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na Podkarpaciu zabrzmią syreny alarmowe, które zostaną włączone o godzinie 17.00 i będą emitować sygnał ciągły przez jedną minutę.

Czytaj więcej