Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-11-13, 12:02


Zapraszamy na retransmisję koncertu z dnia 25.10.2020r., który odbył się w Sali Balowej Muzeum-Zamku w Łańcucie w ramach Lubomirski Festival.

W czwartym dniu koncertowym przy fortepianie wystąpił Michał Francuz, w programie Sonaty Polskie.

Niestety, w tym roku koncerty odbywały się bez udziału publiczności z powodu sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju. Specjalnie dla miłośników muzyki nasza telewizja przygotowała retransmisję z wszystkich czterech koncertów, które odbyły się w Muzeum-Zamek w Łańcucie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wirtualny spacer po wystawie malarstwa

Zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie XVI Pleneru Malarskiego „W Kręgu Pogranicza – Brzóza Królewska 2020”.

Czytaj więcej

Lubomirski Festival – Łańcut – przy fortepianie Eligiusz Skoczylas

Zapraszamy na retransmisję koncertu z dnia 24.10.2020 r., który odbył się w Sali Balowej Muzeum-Zamku w Łańcucie w ramach Lubomirski Festival. Przy fortepianie wystąpił Eligiusz Skoczylas.

Czytaj więcej

Lubomirski Festival 2020 w łańcuckim Zamku – retransmisja

Już po raz drugi Muzeum-Zamek w Łańcucie był współorganizatorem Lubomirski Festival. W Sali Balowej gościł wybitnych artystów.

Czytaj więcej