Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-30, 08:06


Zapraszamy na retransmisję koncertu z dnia 24.10.2020 r., który odbył się w Sali Balowej Muzeum-Zamku w Łańcucie w ramach Lubomirski Festival. Przy fortepianie wystąpił Eligiusz Skoczylas.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Lubomirski Festival 2020 w łańcuckim Zamku – retransmisja

Już po raz drugi Muzeum-Zamek w Łańcucie był współorganizatorem Lubomirski Festival. W Sali Balowej gościł wybitnych artystów.

Czytaj więcej

„Kwiat paproci” na deskach MDK

27 listopada w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie został wystawiony spektakl „Kwiat paproci” Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Czytaj więcej

„W Kręgu Pogranicza” po raz szesnasty

To już XVI edycja tych artystycznych spotkań. Po raz drugi miejscem spotkania dla artystów stała się malownicza wieś na pograniczu Płaskowyżu Kolbuszowskiego i Doliny Sanu, w północno-wschodniej części województwa podkarpackiego – Brzóza Królewska.

Czytaj więcej