Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-06-19, 08:34


Miasto Łańcut wspólnie z Fundacją Rozwoju Umiejętności Społecznych FRUMIS organizuje bezpłatną półkolonię edukacyjną polegającą na praktycznej nauce podstaw ekonomii w unikalnej formule Małego Miasta. Zapisy kończą się 21 czerwca!

Półkolonia odbędzie się od 17 do 21 lipca, a termin na zgłaszanie dzieci w wieku od 8 do 12 lat upływa już w najbliższą środę (21 czerwca). Zostało kilka wolnych miejsc!

Więcej informacji oraz formularz rekrutacyjny znajdziecie na stronie https://www.frumis.org.pl.

Fundatorem inicjatywy jest Fundacja BGK, a patronat objęło Ministerstwo Finansów. Miejscem gdzie będą odbywać się warsztaty jest Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łańcucie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zmiana organizacji ruchu

Ze względu na rozpoczynające się dzisiaj Dni Miasta Łańcuta, w centralnym obszarze miasta wprowadzona została zmiana organizacji ruchu.

Czytaj więcej

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej 877

Po godzinie 8:00 na ul. Sikorskiego w Łańcucie miało miejsce zdarzenie drogowe, w wyniku, którego droga wojewódzka nr 877, w kierunku Leżajska, jest zablokowana.

Czytaj więcej

Dzień Dziecka w Łańcucie

Wspaniałe święto dzieci, jakim jest Dzień Dziecka, zostało celebrowane w Łańcucie w sposób wyjątkowy i radosny. Miasto otworzyło swoje ramiona dla najmłodszych mieszkańców, oferując im niezapomniane atrakcje i wydarzenia. Przedszkolaki, uczniowie i ich rodzice wraz z całą społecznością gromadzili się, aby wspólnie celebrować tę wyjątkową okazję.

Czytaj więcej