Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-06-13, 11:46


Po godzinie 8:00 na ul. Sikorskiego w Łańcucie miało miejsce zdarzenie drogowe, w wyniku, którego droga wojewódzka nr 877, w kierunku Leżajska, jest zablokowana.

Jak wynika z informacji policji:  

W kierunku Leżajska, ciągnikiem rolniczym wraz z dwoma przyczepami jechał 34-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letni traktorzysta na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia się przyczepy wypełnionej kukurydzą.

Droga jest zablokowana. Na miejscu zdarzenia pracują policja i straż pożarna.

Źródło: KPP Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Dzień Dziecka w Łańcucie

Wspaniałe święto dzieci, jakim jest Dzień Dziecka, zostało celebrowane w Łańcucie w sposób wyjątkowy i radosny. Miasto otworzyło swoje ramiona dla najmłodszych mieszkańców, oferując im niezapomniane atrakcje i wydarzenia. Przedszkolaki, uczniowie i ich rodzice wraz z całą społecznością gromadzili się, aby wspólnie celebrować tę wyjątkową okazję.

Czytaj więcej

14 czerwca kolejne posiedzenia Rady Miasta Łańcuta

LXI Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji odbędzie się 14 czerwca o godzinie 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie. Poniżej przedstawiamy porządek nadchodzących obrad.

Czytaj więcej

Dni Miasta Łańcuta 2023 – oficjalny program

Dni Miasta Łańcuta to jedna z największych imprez organizowanych w naszym mieście. Co roku przyciąga ona tysiące osób, które w letnie popołudnia chcą pobawić się w rytm muzyki, ale nie tylko. Pojawia się także wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Ze względu na występującą wtedy na terenie miasta różnorodność wydarzeń każdy może znaleźć coś dla siebie.

Czytaj więcej