Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-06-06, 10:12


Wspaniałe święto dzieci, jakim jest Dzień Dziecka, zostało celebrowane w Łańcucie w sposób wyjątkowy i radosny. Miasto otworzyło swoje ramiona dla najmłodszych mieszkańców, oferując im niezapomniane atrakcje i wydarzenia. Przedszkolaki, uczniowie i ich rodzice wraz z całą społecznością gromadzili się, aby wspólnie celebrować tę wyjątkową okazję.

Jednym z ważniejszych wydarzeń był turniej „od pierwszaka do trzeciaka” zorganizowany w hali MOSiR. Młodzi sportowcy ze szkół podstawowych mieli okazję zmierzyć się w różnorodnych konkurencjach, testując swoje umiejętności, zwinność i determinację. Atmosfera była pełna radości i sportowej rywalizacji, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i nagrody, aby uhonorować ich wysiłek i zaangażowanie. Podobnie było również podczas turnieju dla przedszkoli.

Kolejną atrakcją z okazji obchodzonego 1 czerwca Dnia Dziecka były zawody wędkarskie na stawie browarnym zorganizowane w sobotnie popołudnie. Dzieci, które pasjonują się tym sportem, miały okazję spróbować swoich sił łowiąc ryby. Wędkarskie emocje połączone z radosnymi nastrojami najmłodszych uczestników stworzyły niezapomnianą atmosferę. Organizatorzy zapewnili dzieciom bezpieczeństwo i radość podczas tych zawodów. Nie zabrakło słodkich upominków.

Dodatkowo, w dzielnicy Podzwierzyniec odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka, który zgromadził setki rodzin. Teren koło filii Miejskiego Domu Kultury wypełnił się śmiechem i głośną muzyką. Jednak to nie wszystko, co przygotowano dla dzieci w tej dzielnicy. W trakcie pikniku miało miejsce również uroczyste otwarcie nowego pumptracku, który stał się prawdziwą atrakcją dla wszystkich pasjonatów jazdy na rowerze, rolkach i hulajnodze. Maluchy, starsi uczniowie i ich rodzice mieli okazję spróbować swoich sił na torze pumptrack, ciesząc się beztroskim czasem spędzonym na dwóch kółkach. Gościem specjalnym był Maciej Jodko – snowbordzista, olimpijczyk wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w kolarstwie zjazdowym.

Dzień Dziecka w Łańcucie był pełen radości i zabawy. Wydarzenia te podkreśliły ważność dzieciństwa, stwarzając przestrzeń do spędzenia czasu w gronie najbliższych, a także umożliwiając najmłodszym odkrywanie swoich pasji i talentów. Mieszkańcy miasta wspólnie uczcili to święto, dając dzieciom wyjątkowe wspomnienia.

A co na to nasi najmłodsi mieszkańcy? Jak spędzali swoje święto?

Tekst: Sylwia Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Co na weekendzie?

Poniżej przedstawiamy plakaty na zbliżające się wydarzenia weekendowe. Sprawdźcie co nas czeka.

Czytaj więcej

Dzieciom życzymy wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj mamy szczególny powód do świętowania – Dzień Dziecka! To czas, kiedy powietrze wypełnione jest beztroską, śmiechem i niepowtarzalną energią dziecięcej radości.

Czytaj więcej

Uwaga! Będą utrudnienia w strefie płatnego parkowania

Informujemy, że w najbliższych dniach tj. od środy 31 maja do 2 czerwca na terenie miasta będą odbywać się prace związane z odnowieniem linii w strefie płatnego parkowania.

Czytaj więcej