Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-06-16, 08:31


Ze względu na rozpoczynające się dzisiaj Dni Miasta Łańcuta, w centralnym obszarze miasta wprowadzona została zmiana organizacji ruchu.

Dzisiejszego poranka zapory drogowe uniemożliwiające wjazd do centrum miasta, zostały ustawione w następujących miejscach:

– skrzyżowanie ul. Kościuszki z ul. Plac Sobieskiego (przed światłami),

– skrzyżowanie ul. Królowej Elżbiety z ul. Plac Sobieskiego,

– skrzyżowanie ul. Piłsudskiego z ul. miejską 3-go Maja,

– skrzyżowanie ul. Rynek z ul. Wałową,

– skrzyżowanie ul. Dominikańska z ul. Jagiellońską,

– skrzyżowanie ul. Słowackiego z ul. Podwale.

Ruch drogowy dla zamkniętych dla ruchu ulic tj. Rynku w Łańcucie, odbywać się będzie bocznymi ulicami i oznakowany będzie tablicami informacyjnymi o treści: „Objazd” wraz ze strzałkami wskazującymi kierunek objazdu.

Wyznaczone objazdy przebiegną: ulicą Plac Sobieskiego dla jednego kierunku jazdy (kierunku od strony Leżajska) oraz ulicami 3-go Maja oraz Zamkową dla drugiego kierunku jazdy (od strony Rzeszowa).

Ponadto w ramach tymczasowej organizacji ruchu wprowadzony zostanie tymczasowy ruch dwukierunkowy na odcinku ulicy miejskiej 3-go Maja (od skrzyżowania z ulicą Plac Sobieskiego do skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego.

Tymczasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie do niedzieli 18 czerwca do godziny około 3 w nocy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej 877

Po godzinie 8:00 na ul. Sikorskiego w Łańcucie miało miejsce zdarzenie drogowe, w wyniku, którego droga wojewódzka nr 877, w kierunku Leżajska, jest zablokowana.

Czytaj więcej

Dzień Dziecka w Łańcucie

Wspaniałe święto dzieci, jakim jest Dzień Dziecka, zostało celebrowane w Łańcucie w sposób wyjątkowy i radosny. Miasto otworzyło swoje ramiona dla najmłodszych mieszkańców, oferując im niezapomniane atrakcje i wydarzenia. Przedszkolaki, uczniowie i ich rodzice wraz z całą społecznością gromadzili się, aby wspólnie celebrować tę wyjątkową okazję.

Czytaj więcej

14 czerwca kolejne posiedzenia Rady Miasta Łańcuta

LXI Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji odbędzie się 14 czerwca o godzinie 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie. Poniżej przedstawiamy porządek nadchodzących obrad.

Czytaj więcej