Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-12-09, 14:27


18 grudnia w naszym mieście, po raz pierwszy w historii zostanie zorganizowane miasteczko świąteczne.

Wczoraj wieczorem na miejskim funpage’u została opublikowana informacja, że tego roku również łańcucianie będą mieli we własnym mieście miasteczko świąteczne.

Co mówią organizatorzy o zbliżającym się wydarzeniu?

Stworzenie miasteczka świątecznego jest dużym logistycznym wyzwaniem, w które zaangażowane są wszystkie jednostki miejskie. Pierwsza edycja jest tak naprawdę sprawdzeniem jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu wydarzenie w naszym mieście. Planujemy stworzyć piękną, klimatyczną scenerię w której znajdzie się miejsce na jarmarki bożonarodzeniowe; strefę św. Mikołaja, który rozda dzieciom prezenty; strefę gier i zabaw oraz czytania baśni. A na scenie w centrum miasta wystąpią dzieci śpiewające piosenki świąteczne. Z pewnością będzie to wydarzenie, które zapadnie nam wszystkim w pamięć.

Pojawiają się również zapewnienia, iż jeśli w tym roku impreza zostanie entuzjastycznie przyjęta, w kolejnych latach jest szansa, na wydłużenie jej o kilka dni.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sprawozdanie z XLIV Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

30 listopada odbyła się XLIV Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 14 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej

XLIV Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji – transmisja na żywo

We wtorek 30 listopada odbędzie się kolejne posiedzenie Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. Poniżej przedstawiamy porządek obrad.

Czytaj więcej

Wielka, grecka przygoda uczniów z SP4

Nauka przez podróże jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów. Uczniowie SP4 z Łańcuta mieli okazję się o tym przekonać.

Czytaj więcej