Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-03-18, 08:12


23 marca br. w godz. 9:00-14:00 będzie można odbierać żywność z programu operacyjnego PCK pomocy żywnościowej na lata 2014-2020.

Kwalifikacja do programu odbywała się w styczniu i mogły się do niego zgłaszać rodziny, w których dochód na jedną osobę nie przekroczył 1 161, 60 zł, a w przypadku osoby samotnej 1 542, 20 zł.

We wtorek żywność będą wydawać pracownicy oddziału rejonowego PCK w Przeworsku oraz wolontariusze. Do odbioru żywności potrzebny jest dowód tożsamości lub upoważnienie do odbioru za inną osobę.

FOT. URZĄD MIASTA ŁAŃCUTA

Źródło: Urząd Miasta Łańcuta

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Obwodnica Łańcuta. Zobacz etap prac z lotu ptaka

Do września tego roku ma potrwać budowa tzw. obwodnicy Łańcuta w ciągu drogi krajowej numer 94. Etap budowy jest już bardzo zaawansowany.

Czytaj więcej

1 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

W tym roku Narodowy Spis Powszechny w Polsce rozpocznie się 1 kwietnia. Zebrane w jego ramach dane będą przez najbliższe 10 lat podstawą wiedzy statystycznej o Polsce. Od danych ze spisu zależą m.in. kwoty dotacji dla gmin, czy środki na ochronę zdrowia w poszczególnych regionach. Ale nie tylko. Informacje ze spisów analizują także inwestorzy, samorządy i instytucje unijne.

Czytaj więcej

Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców Powiatu Łańcuckiego!

Jeśli potrzebujesz porady prawnej, to możesz bezpłatnie skorzystać z takich usług na terenie Łańcuta.

Czytaj więcej