Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-12-09, 10:47


Śnieżna pogoda towarzyszy nam od kilku dni, jednak dzisiaj i jutro należy szczególnie zwrócić uwagę na bezpieczeństwo na drodze.

Biuro Prognoz Meteorologicznych  IMGW – PIB w  Krakowie ostrzega przed zjawiskiem marznących opadów, jakie może wystąpić na terenie powiatu łańcuckiego.

Przewidywane występowanie zjawiska: od godz. 09:00 dnia 09.12.2021 do godz. 09:00 dnia 10.12.2021r.

Aktualnie możemy zaobserwować opady marznącego deszczu oraz mżawki, które będą utrzymywać się do jutrzejszego poranka. Zjawisko to, może występować w stosunkowo dużym nasileniu, dlatego apelujemy o ostrożność.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sprawozdanie z XLIV Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

30 listopada odbyła się XLIV Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 14 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej

XLIV Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji – transmisja na żywo

We wtorek 30 listopada odbędzie się kolejne posiedzenie Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. Poniżej przedstawiamy porządek obrad.

Czytaj więcej

Wielka, grecka przygoda uczniów z SP4

Nauka przez podróże jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów. Uczniowie SP4 z Łańcuta mieli okazję się o tym przekonać.

Czytaj więcej