Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-02-16, 14:06


Biuro prognoz meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem, który wystąpi na terenie Łańcuta.

Od wczesnego, jutrzejszego poranka tak jak zdecydowana większość Polski, również i my odczujemy występowanie silnego wiatru.

Stopień zagrożenia owym zjawiskiem będzie wynosił 2 ( w skali 3 stopniowej).

Średnia prędkości wiatru będzie wynosiła od 30 km/h do nawet 115 km/h w porywach. Wiatr będzie wiał z zachodu i południowego zachodu. Najsilniejsze porywy prognozowane są w dzień. W nocy z czwartku na piątek porywy stopniowo będą słabły. Silnym porywom wiatru w nocy jak i w dzień towarzyszyć będą burze.

Apelujemy o zabezpieczenie wolno stojących przedmiotów na balkonach i w ogrodach. W tym czasie lepiej nie parkować pod wielkimi drzewami, którym może grozić zawalenie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków. To kolejny krok ku czystemu powietrzu

Od 1 lipca ubiegłego roku możliwe jest składanie deklaracji źródeł ciepła w ramach Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. W bazie znajdą się docelowo wszystkie budynki, które posiadają źródło ciepła o mocy nieprzekraczającej 1 MW. Informacje na ich temat mają zostać zebrane do końca czerwca 2022 roku. A Ty złożyłeś/aś już swoją deklarację?

Czytaj więcej

Śmieci w Łańcucie

Odpady, gospodarowanie nimi, ich segregacja i przetwarzanie są problematycznym tematem, szczególnie w Polsce. Jak wygląda on w naszym mieście?

Czytaj więcej

W Łańcucie miłość jest w powietrzu!

Wyjątkowa dekoracja walentynkowa przyozdobiła centrum miasta.

Czytaj więcej