Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-06-09, 13:32


Nowa wypożyczalnia, strefa dla dzieci i młodzieży oraz sala komputerowa dostępne dla wszystkich czytelników. Na zewnątrz do dyspozycji mała architektura i siłownia plenerowa. Filia Biblioteki czynna od poniedziałku do piątku.

Zakończyła się rewitalizacja inwestycji przy dawnym budynku oficerskim znajdującym się na terenie historycznych koszar.

Przedsięwzięcie obejmowało roboty konserwatorskie i restauracyjne, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz posadzki, budowę schodów wejściowych do budynku wraz z podjazdem dla osób niepełnosprawnych, remont elewacji, wymianę pokrycia dachowego, remonty instalacji, wykonanie klimatyzacji, roboty termomodernizacyjne, aranżację i wykonanie wnętrz.

W budynku znajdują się również sala spotkań i sala komputerowa, gdzie będzie można skorzystać z Internetu w celach edukacyjnych.

Prace zostały wykonane także na zewnątrz. Teren został w pełni zagospodarowany. Jest mała architektura oraz siłownia plenerowa.

Filia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18. Odwiedzając bibliotekę warto zwiedzić przygotowaną przez pracowników placówki wystawę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Przebudowa magistrali wodociągowej pod DK94

Ubiegłej nocy miała miejsce wymiana części magistrali wodociągowej pod przebudowywaną drogą krajową nr 94.

Czytaj więcej

Umowa na budowę tunelu podpisana

Długo wyczekiwana inwestycja, szczególnie przez mieszkańców dzielnicy Podzwierzyniec, ma usprawnić ruch w ciągu drogi wojewódzkiej Naklik – Leżajsk – Szklary i ułatwić życie wielu kierowcom. Dziś podpisano umowę dotyczącą budowy tunelu. Według planów ma być gotowy do połowy 2023 roku.

Czytaj więcej

Z ostatniej chwili! Dziś podpisanie umowy w sprawie budowy tunelu oraz informacja dotycząca wznowienia prac ws. łącznika z autostradą

Dziś przy przejeździe kolejowym na Podzwierzyńcu podpisana zostanie umowa dotycząca budowy bezkolizyjnego skrzyżowania z linią kolejową – budowy tunelu.

Czytaj więcej