Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-05-21, 12:42


Ubiegłej nocy miała miejsce wymiana części magistrali wodociągowej pod przebudowywaną drogą krajową nr 94.

Prace były przeprowadzane przez firmę Budimex przy wsparciu Łańcuckiego Zakładu Komunalnego.
Przebudowa odbywała się w godzinach od 23:00 do 5:00.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Umowa na budowę tunelu podpisana

Długo wyczekiwana inwestycja, szczególnie przez mieszkańców dzielnicy Podzwierzyniec, ma usprawnić ruch w ciągu drogi wojewódzkiej Naklik – Leżajsk – Szklary i ułatwić życie wielu kierowcom. Dziś podpisano umowę dotyczącą budowy tunelu. Według planów ma być gotowy do połowy 2023 roku.

Czytaj więcej

Z ostatniej chwili! Dziś podpisanie umowy w sprawie budowy tunelu oraz informacja dotycząca wznowienia prac ws. łącznika z autostradą

Dziś przy przejeździe kolejowym na Podzwierzyńcu podpisana zostanie umowa dotycząca budowy bezkolizyjnego skrzyżowania z linią kolejową – budowy tunelu.

Czytaj więcej

#ŁańcutWBudowie – Program Przebudowy Dróg Miejskich 2021

Miasto realizuje Program Przebudowy Dróg Miejskich. W tym roku wyremontowanych zostanie ponad 30 ulic i zapomnianych uliczek. Drogi, które znalazły się w tegorocznym Programie rozłożone są po całym obszarze Łańcuta i od lat wymagają remontów.

Czytaj więcej