Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-05-30, 12:51


Miejski Dom Kultury w Łańcucie zaprasza na Kabaret „Paranienormalni”, który zaprezentuje swój najnowszy program pt. „Osiemnastka”. Spektakl odbędzie się 4 czerwca (niedziela) o godzinie 14:00 w sali widowiskowej MDK.

Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat. To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy w towarzystwie premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie „Osiemnastka.” Zapraszamy do wspólnej celebracji, która potrwa cały 2023 rok. Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik naszych wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić z nami na scenie, bo OSIEMNASTKA to skecze z udziałem publiczności. OSIEMNASTKA to projekt, który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną, alternatywną rzeczywistość. Na scenie już pełnoletni: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk – zapraszają członkowie kabaretu.

Bilety w cenie 90 zł można nabyć stacjonarnie w MDK Łańcut (pok. nr 16) lub on – line: https://bit.ly/3mzSOi8, https://biletyna.pl/event/view/id/299259.

INFORMACJA: 17 225 01 91

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Przedszkolada 2023

Miejski Dom Kultury w Łańcucie​ po raz kolejny zorganizował Przedszkoladę, w ramach której dzieci mogły wziąć udział w konkursach artystycznych dla przedszkoli oraz festynie pełnym atrakcji z okazji „Dnia Dziecka” wieńczącym tę cykliczną imprezę. Dla mam z okazji ich święta przygotowano konkurs recytatorski „Tobie mamo”.

Czytaj więcej

„Działamy lokalnie – myślimy globalnie” – podsumowanie projektu

Od 13 do 28 kwietnia w Filii MDK Podzwierzyniec organizowany był cykl warsztatów „Działamy lokalnie – myślimy globalnie” w ramach obchodów tegorocznego Dnia Ziemi.

Czytaj więcej

„Koncert dla Wolności”

W dniu 15 maja w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbył się ‘’Koncert dla Wolności’’. Organizatorami wydarzenia byli Miasto Łańcut oraz Przedszkole Miejskie nr 1.

Czytaj więcej