Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-07-05, 08:35


W ubiegłą niedzielę, na placu zabaw przy ulicy Bohaterów Westerplatte odbył się Piknik Sportowo-Rekreacyjny „Powitanie Lata 2023”, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie.

Wydarzenie, które zgromadziło liczne rodziny, zostało oficjalnie otwarte przez Burmistrza Miasta Łańcuta Rafała Kumka, Dyrektora MOSiR Jerzego Hałkę oraz Radnego Miasta Łańcuta Andrzeja Bema.

Piknik zapewnił mnóstwo rozrywki dla najmłodszych, którzy mogli skorzystać z licznych gier sportowych, konkursów i zabaw.

Instruktorzy MOSiR przygotowali różnorodne konkurencje sportowe, podczas gdy Przedszkole Miejskie nr 2 w Łańcucie, pod przewodnictwem Pani Dyrektor Anny Nycz, zorganizowało atrakcyjne gry i zabawy dla dzieci.

Organizatorzy postarali się zapewnić uczestnikom bezpłatne przekąski, napoje, kiełbaski z grilla oraz dmuchańce, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Piknik Sportowo-Rekreacyjny „Powitanie Lata 2023” okazał się doskonałą okazją do integracji społeczności lokalnej i promowania aktywnego trybu życia. MOSiR Łańcut kontynuuje swoje zaangażowanie w organizację atrakcyjnych wydarzeń dla mieszkańców, zachęcając do aktywności fizycznej i wspólnego spędzania wolnego czasu.

Zdjęcia z wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej MOSiR Łańcut.

Tekst: Sylwia Markowicz-Hołub

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wakacyjne propozycje

Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji na wakacje. Na bieżąco będziemy uzupełniać oferty przygotowane przez miejskie jednostki.

Czytaj więcej

Dziś Dzień Ojca [wideo]

Witajcie w tym wyjątkowym dniu, w którym pamiętamy o naszych kochających ojcach! Jest to doskonała okazja, aby wyrazić naszą wdzięczność za ich nieustające wsparcie, mądrość i miłość, które oferują nam każdego dnia. Składamy najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich ojców, dziadków, opiekunów i mentorów, którzy pełnią rolę ojcowską w naszym życiu.

Czytaj więcej

Dni Miasta Łańcuta 2023 [wideo]

Przez trzy dni świętowaliśmy coroczne Dni Miasta Łańcuta. Na scenie wystąpiła Ewelina Lisowska oraz zespół Myslovitz. Zapraszamy na skrót podsumowujący obchody.

Czytaj więcej