Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-06-27, 10:11


Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji na wakacje. Na bieżąco będziemy uzupełniać oferty przygotowane przez miejskie jednostki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Dziś Dzień Ojca [wideo]

Witajcie w tym wyjątkowym dniu, w którym pamiętamy o naszych kochających ojcach! Jest to doskonała okazja, aby wyrazić naszą wdzięczność za ich nieustające wsparcie, mądrość i miłość, które oferują nam każdego dnia. Składamy najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich ojców, dziadków, opiekunów i mentorów, którzy pełnią rolę ojcowską w naszym życiu.

Czytaj więcej

Dni Miasta Łańcuta 2023 [wideo]

Przez trzy dni świętowaliśmy coroczne Dni Miasta Łańcuta. Na scenie wystąpiła Ewelina Lisowska oraz zespół Myslovitz. Zapraszamy na skrót podsumowujący obchody.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z LXI Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

W dniu 14 czerwca br. odbyło się jedno z najważniejszych w roku posiedzeń Rady Miasta – sesja absolutoryjna. Radni Rady Miasta udzielili Burmistrzowi Miasta Rafałowi Kumkowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2022. W Sesji uczestniczyło 14 Radnych.

Czytaj więcej