Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-05-31, 11:40


Występy wokalne, gry i zabawy, quiz z nagrodami oraz pokazy sprzętu strażackiego i policyjnego – to tylko część atrakcji, jakie czekały na uczestników pikniku rodzinnego, zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury w Łańcucie w ramach tegorocznej Przedszkolady.

Miejski Dom Kultury zaprosił najmłodszych mieszkańców Łańcuta i okolic wraz z rodzicami na piknik rodzinny z okazji tegorocznej Przedszkolady. Wydarzenie odbyło się w niedzielne popołudnie 29 maja w Parku Angielskim za MDK.

Na uczestników pikniku czekał szereg atrakcji. Były występy finalistów konkursów Przedszkolady, pokaz zespołu taneczno-artystycznego, gry i zabawy, dmuchańce, konkursy z nagrodami. Dodatkowo straż pożarna oraz policja zorganizowała prezentację sprzętu. Nie zabrakło także sportowych rozgrywek. Podczas imprezy każdy mógł skorzystać ze stoisk gastronomicznych.

Zapraszamy na skrót z niedzielnego pikniku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

26 maja – Dzień Matki

Dzień Matki co roku przypada na 26 maja. To czas późnej wiosny, kiedy świat budzi się do życia. Ten dzień, to wyjątkowa okazja do podziękowania wszystkim Mamom. Zachęcamy do pisania swoich życzeń – dzielenia się wierszykami dla Mamy w komentarzach.

Czytaj więcej

3 czerwca kolejne posiedzenie Rady Miasta Łańcuta

W dniu 3 czerwca o godzinie 14:00 odbędzie się XLIX Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. Poniżej przedstawiamy porządek obrad.

Czytaj więcej

Wielki sukces łańcuckiego przedsiębiorcy

Słynna marka odzieżowa Próchnik wraca na polski rynek. Została przejęta przez spółkę Premium Fashion, której udziałowcem jest łańcucianin Tomasz Ciąpała, prezes i właściciel firmy Lancerto. Pierwsze produkty reaktywowanego Próchnika trafią na rynek jeszcze w tym roku.

Czytaj więcej