Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-07-29, 10:02


Czesław Lang zawitał do naszego miasta w celu podpisania umowy na organizację premii 78. Tour de Pologne UCI World Tour w Łańcucie. Po 13 latach Łańcut wraca na mapę trasy tej prestiżowej, kolarskiej imprezy. Zapraszamy na materiał.

Podczas podpisania umowy obecni byli Czesław Lang – organizator Tour de Pologne, Rafał Kumek – burmistrz Łańcuta, Michał Mac – kierownik Wydziału Sportu, Promocji i Turystyki, Jerzy Hałka – dyrektor MOSiR Łańcut oraz Adam Onyszczuk – wicedyrektor MOSiR Łańcut. Swoją obecnością zaszczyciła także Grupa Łańcuckiego Towarzystwa Cyklistów.

Organizacja owego przedsięwzięcia ma aspekt nie tylko sportowy ale i promocji Łańcuta, wśród międzynarodowej społeczności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Piknik rekreacyjno-sportowy na basenach otwartych

W niedzielę, już po raz 22 odbył się piknik rekreacyjno-sportowy, którego organizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Dom Kultury.

Czytaj więcej

5. Mistrzostwa Podkarpacia w Beach Soccerze

W dniu wczorajszym na obiektach MOSiR Łańcut zostały rozegrane już po raz piąty Mistrzostwa Podkarpacia w Beach Soccerze. Tytuł Mistrzów Podkarpacia w piłce nożnej plażowej wywalczyła drużyna Heiro Rzeszów.

Czytaj więcej

Turniej Piłki Nożnej Plażowej wygrywa ŁKS Stal Łańcut 2006

7 lipca 2021 roku na basenie otwartym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie rozegrano Turniej Piłki Nożnej Plażowej Trampkarzy Starszych.

Czytaj więcej