Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-07-28, 10:05


W niedzielę, już po raz 22 odbył się piknik rekreacyjno-sportowy, którego organizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Dom Kultury.

Pomimo zmieniającej się z godziny na godzinę pogody, amatorów letniego wypoczynku przy basenie nie zabrakło.

Podczas imprezy, tradycyjnie już wybrano Małą Miss i Małego Mistera lata 2021. Małą Miss została Amelia Turkosz z Żołyni. W konkursie Mister Lata 2021 na najwyższym podium stanął Tadeusz Wiśniowski z Łańcuta.

Organizatorzy zadbali o to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy z animatorami oraz wesołe miasteczko. Nieco starsi mogli wziąć udział w turniejach i zawodach. I tak w turnieju piłki nożnej zwycięzcą została drużyna Roberciki, w turnieju piłki siatkowej plażowej zwyciężył zespół z Przeworska, a w turnieju tenisa stołowego pierwsze miejsce zajął Mateusz Chwaszcz. W zawodach pływackich (50 m) najlepsza okazała się Milena Dyrda.

Imprezę poprowadziła grupa DJ TEAM.

Organizatorzy zapowiadają kolejny piknik już końcem sierpnia. Tym razem na zakończenie wakacji.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

5. Mistrzostwa Podkarpacia w Beach Soccerze

W dniu wczorajszym na obiektach MOSiR Łańcut zostały rozegrane już po raz piąty Mistrzostwa Podkarpacia w Beach Soccerze. Tytuł Mistrzów Podkarpacia w piłce nożnej plażowej wywalczyła drużyna Heiro Rzeszów.

Czytaj więcej

Turniej Piłki Nożnej Plażowej wygrywa ŁKS Stal Łańcut 2006

7 lipca 2021 roku na basenie otwartym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie rozegrano Turniej Piłki Nożnej Plażowej Trampkarzy Starszych.

Czytaj więcej

„ZIELONI” wywalczyli sześć medali

W dniach 26-27.06.2021 roku w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym, a zarazem III Memoriał im. Wojciecha Kardynalskiego. Swoje występy w mistrzostwach mogą zaliczyć do bardzo udanych zawodnicy z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ZIELONI” przy Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie, którzy wywalczyli w zawodach sześć medali (trzy złote, jeden srebrny i dwa brązowe).

Czytaj więcej