Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-09-08, 11:52


Muzeum-Zamek w Łańcucie informuje o zaplanowanej przerwie w zwiedzaniu Storczykarni.

Uprzejmie informujemy, że we wtorek 13 września 2022 r. od godz. 14:30 do 16:00 nastąpi przerwa w zwiedzaniu Storczykarni. W tym dniu zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji roślin w godz. od 10:00 do 14:30 oraz od 16:00 do 18:00 (ostatnie wejście o 17:20). Przepraszamy za utrudnienia – czytamy na stronie łańcuckiego Muzeum.

fot. arch. TV Łańcut, K. Rybak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Podsumowanie wydarzeń z weekendu

Miniony weekend w naszym mieście obfitował w wiele wydarzeń. Mieliśmy okazję wraz z naszą kamerą uczestniczyć w kilku z ich. Było kulturalnie i sportowo. Zapraszamy na materiał podsumowujący.

Czytaj więcej

Festiwal Kultury Polsko-Ukraińskiej

Scena plenerowa, koncerty na żywo, teatr ognia, warsztaty kreatywne dla dzieci i śpiewu dla dorosłych, a także strefa atrakcji  dla dzieci – to wszystko w ramach Festiwalu Kultury Polsko-Ukraińskiej.

Czytaj więcej

Zespół Pieśni i Tańca „Łańcut” na festiwalu w Macedonii

W dniach 4-11 sierpnia Zespół Pieśni i Tańca „Łańcut” reprezentował miasto Łańcut i Polskę na XI International Music & Dance Festival St KLIMENT OHRIDSKI w Macedonii w mieście Ohrid.

Czytaj więcej