Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-14, 07:59


Przy Centrum Medycznym w Łańcucie powstał punt pobrań wymazów na COVID-19 z nosogardzieli lub gardła. Punkt znajduje się przy szpitalu, ul. Paderewskiego 5, budynek 2a.

Od dnia 12.10.2020 r. zmiana godzin pracy PUNKTU POBRAŃ WYMAZÓW COVID-19 przy Centrum Medycznym w Łańcucie Sp. z o.o., ul. Paderewskiego 5, 37-100 Łańcut, budynek nr 2a.

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU DO GODZ. 17:00, w tym:

1) od 9:00 do 10:30 dla pacjentów wyjeżdżających do sanatorium i dla pacjentów, którzy mają zaplanowany pobyt w szpitalu

2) od 10:30 do 17:00 dla pacjentów POZ na podstawie skierowania od lekarza.

W SOBOTY I NIEDZIELE DO GODZ. 12:00, w tym:

1) od 8:00 do 9:00 dla pacjentów wyjeżdżających do sanatorium i dla pacjentów, którzy mają zaplanowany pobyt w szpitalu

2) od 9:00 do 12:00 dla pacjentów POZ na podstawie skierowania od lekarza.

Centrum Medyczne zwraca się z prośbą o przestrzeganie powyższego harmonogramu.

fot. P. Dubiel, brama wjazdowa do CM

Komentarze

saw pisze:

A wymaz,za który sama zapłacę,jest możliwy?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Epidemia w Łańcucie – raport

4394 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce i 334 w województwie podkarpackim, w tym 10 osób z powiatu łańcuckiego – to dzisiejsze dane z raportu Ministerstwa Zdrowia. Zmarło 35 osób, u których potwierdzono COVID-19. 8 z nich to mieszkańcy Podkarpacia. Wśród nich także mieszkaniec Łańcuta.

Czytaj więcej

Bądźmy widoczni i nośmy odblaski

Nadchodzi czas, kiedy zmrok zaczyna zapadać szybciej. Jest to okres, gdzie wówczas wielu pieszych popełnia istotny błąd – zapomina o obowiązku noszenia odblasków.

Czytaj więcej

OFICJALNIE Centrum Medyczne w Łańcucie szpitalem koordynującym

Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje z wtorku. Centrum Medyczne w Łańcucie zostaje przekształcone w szpital koordynujący na obszarze całego województwa podkarpackiego.

Czytaj więcej