Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-06-02, 10:16


Rozpocznie się 6 czerwca 2021 r. (NIEDZIELA) o godzinie 9:00 na parkingu MOSiR w Łańcucie (ul. AK 57).

MOSiR we współpracy z Łańcuckim Towarzystwem Cyklistów zaplanował możliwość aktywnego wypoczynku dla mieszkańców Łańcuta. Nie zostały przedstawione ograniczenia wiekowe, więc w wyprawie mogą wziąć udział zarówno juniorzy, jak i seniorzy.

Jak możemy przeczytać na stronie MOSiR Łańcut:

Rajd zorganizowany jest w szczególnych warunkach ale warto przejechać dystans 25 km na wolnym powietrzu z dala od zgiełku ale wśród znajomych, rodziny bo na pewno będzie miło zacząć aktywność na wolnym powietrzu. Poznamy trochę architektury drewnianej, kilka miejsc ofiar z okresu II Wojny Światowej, gdzie nasi mieszkańcy, rodacy stracili życie. Organizatorzy dla każdego uczestnika przygotowali ciekawe upominki. Naprawdę warto.

Zachęcamy wszystkich do udziału w rajdzie oraz aktywnego wypoczynku na co dzień.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

1 czerwca Dzień Dziecka

Dzisiaj świętujemy międzynarodowy Dzień Dziecka.

Czytaj więcej

Od dziś kolejne luzowanie obostrzeń

Co się zmieni? Zielone światło na wznowienie biznesu dostali m.in. restauratorzy i branża fitness. Od 28 maja więcej osób może uczestniczyć w imprezach sportowych na świeżym powietrzu, uczniowie wracają do nauki stacjonarnej, pojawia się też możliwość otwarcia kin, czy teatrów.

Czytaj więcej

26 maja Dzień Matki

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Warto w tym dniu pamiętać o swojej Mamie i podziękować jej za trud, jaki włożyła w nasze wychowanie i za miłość, którą nas obdarzyła.

Czytaj więcej