Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-11, 08:50


TBS II Śląsk Wrocław przyjechał do Łańcuta walczyć o zwycięstwo, ale plany drużyny szybko zweryfikowała forma łańcuckich „sokołów”.

Wczorajszego wieczora odbył się kolejny mecz w ramach Suzuki 1 Ligi Mężczyzn. Rawlplug Sokół Łańcut podejmował TBS Śląsk Wrocław na własnym boisku.

Spotkanie zaczęło się z dominacją łańcuckiej drużyny. Goście grali chaotycznie, popełniali błędy, które skutecznie wykorzystywali gospodarze. Narzucili jednak bardzo wysokie tempo gry, które utrzymywało się przez całe spotkanie. Sokół starał się utrzymywać swoją przewagę, pierwsze dwie kwarty zakończyli z zapasem 9 i 6 punktów.

Trzecia kwarta zaczęła się również od budowania przewagi łańcucian, goście coraz mocniej grali w obronie, przez co zmniejszali przewagę gospodarzy. Nie zdołali jednak wyrównać punktów do końca tej części gry. (19:17)

Ostatnia kwarta okazała się najsłabsza w wykonaniu Sokoła. Wrocławianie zaczęli grać coraz skuteczniej i sukcesywnie budowali swoją przewagę korzystając ze spadku skuteczności gospodarzy. Do końca spotkania przyjezdni dwa razy doprowadzali do remisu. Łańcucianie zdeterminowani w obronie skutecznie odpierali ataki i zwyciężyli w całym meczu 87:80.

FOT. SEBASTIAN MAŚLANKA

MVP spotkania został wybrany Dawid Zaguła, który zdobył 13 punktów, 4 asysty i 7 przechwytów.

Kulikowski 14 pkt, 6 zb,
Karolak 7 pkt,
Małgorzaciak 10 pkt,
Klima 4 pkt, 5 zb,
Fraś 7 pkt, 7 zb,
Jankowski 16 pkt,
Pełka 2 pkt,
Majka 8 pkt,
Czerwonka 6 pkt, 5 zb.

Źródło: PTG Sokół Łańcut, Suzuki 1 Liga Mężczyzn

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zawodnicy LUKS ZIELONI Łańcut powołani do Kadry Narodowej

Ukazał się wykaz Kadry Narodowej PZKFiTS na rok 2021 w zakresie trójboju siłowego obejmujący także wyciskanie leżąc. Wśród 201 kadrowiczów mamy 3 reprezentantów klubu LUKS ZIELONI Łańcut.

Czytaj więcej

Co słychać w SPEC Stal Łańcut?

Wywiad z Krzysztofem Mączką Prezesem SPEC Stal Łańcut, Wiceprezesem ds. sportowo-organizacyjnych w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej. Rozmowę przeprowadził Adam Onyszczuk Przewodniczący Komisji Informacji i Promocji w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej, zastępca dyrektora MOSiR Łańcut.

Czytaj więcej

Młode Talenty oraz Pierwszy Krok Sportowy w Akrobatyce

Wróćmy na moment do ubiegłego roku. Jeszcze w połowie grudnia, inaczej niż zwykle, bo bez udziału publiczności, odbyły się po raz kolejny zawody akrobatyczne. W hali MOSiR, Łańcut gościł akrobatów sportowych z całej Polski.

Czytaj więcej