Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-09-17, 09:47


To już ostatni dzwonek aby się spisać. „Spisobus” – to kolejna możliwość wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym. Mobilny punkt spisowy od jakiegoś czasu podróżuje po Podkarpaciu. 19 września przyjedzie do Łańcuta!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Piątkowe granie w Łańcucie

Czy zwykli ludzie mogą coś zmienić? Czy po powrocie z pracy warto dać coś od siebie innym? Czy spędzając czas z najbliższymi można tworzyć lokalną społeczność? Założyciele Planety Rodzin wierzą, że tak!

Czytaj więcej

Uroczyste poświęcenie krzyża śp. Adama Stysioła

Tajemniczy krzyż znajduje się w Bażantarni, w miejscu śmierci i pierwszego pochówku Porucznika Adama Stysioła, członka m.in. konspiracji wojskowej ZWZ – AK.

Czytaj więcej

Uroczystości pogrzebowe śp. Adama rozpoczną się we wtorek

9 września odszedł od nas śp. Adam Hadław. Człowiek niezwykle zasłużony dla naszego Miasta, które kochał i któremu bezinteresownie służył przez całe swoje życie. Pozostawił wśród nas wiele dobra, lecz przez przedwczesną śmierć również dużo pomysłów, których nie zdążył zrealizować.

Czytaj więcej